Stačí vyplnit telefonní číslo, my se Vám nezávazně ozveme a vše vysvětlíme.

                          Jednorázovou výplatu sjednané částky můžete získat již během několika dnů.                            Pracujeme rychle a seriózně. Všechna jednání a konzultace jsou nezávazná!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů pouze pro účely nezávazné nabídky. 

Seniorům ve věku od 65 let nabízíme řešení, jak se finančně a trvale zajistit na stáří a využít k tomu bezpečně vlastní nemovitost. Zpětnou hypotéku nabízíme v podobě SENIORENTY kdy se vyplácejí pravidelné měsíční částky ve sjednané výši. Vaši nemovitost odkoupíme a k bytu či domu Vám zřídíme věcné břemeno doživotního užívání. Toto právo Vám bude ihned vloženo do katastru nemovitostí. K účelu zpětné hypotéky může sloužit nemovitost, jež se nachází kdekoliv v České republice. Garantem celkové realizace je přímo naše společnost KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o. , která působí na trhu již více než 16 let. 

Jako finanční vyrovnání si můžete zvolit např. částečné jednorázové vyplacení peněz, s tím, že zbývající část sjednané kupní ceny bude vyplácena formou renty z nemovitosti. Častěji klienti volí vyplácení celé kupní ceny formou doživotní renty z nemovitosti postupně, v měsíčních částkách. Výši splátek si určí vždy klient - senior dle potřeby. V praxi renta často převyšuje i klientův důchod. Vždy je s vyplácením renty spojeno právo doživotního užívání Vaší nemovitosti. Realizace je tedy stoprocentně a bezpečně zajištěna formou věcného břemene užívání bytu či domu vloženého do katastru nemovitostí.

Pohodové stáří s rentou z nemovitosti
Pohodové stáří s rentou z nemovitosti