REFERENCE ZPĚTNÁ HYPOTÉKA
                                                                       
                                                           

Dobře víme, jak nedůvěřivě a účelově působí v dnešní době prezentace referencí u různých druhů služeb. Naše reference jsou reálné a v každém jednotlivém případě se jedná o skutečné a nikoliv o fiktivní subjekty. Od několika klientů, kteří bydlí v našich nemovitostech s právem doživotního užívání, máme udělený souhlas pro zveřejnění níže uvedených referencí. S těmito klienty tak máte možnost osobně diskutovat např. otázky, týkající se naší spolehlivosti či lidského přístupu a ověřit si současně statut profesionality a poctivého jednání naší společnosti. V případě zájmu pro Vás setkání s vybranými klienty rádi domluvíme.

Renta z nemovitosti - pomoc v důchodu
Renta z nemovitosti - pomoc v důchodu
Zpětná hypotéka - finanční podpora v penzi
Zpětná hypotéka - finanční podpora v penzi
Důchod se zpětnou hypotékou
Důchod se zpětnou hypotékou

Důchody od ledna stoupnou o 900 korun. Jenže to je jen průměrné číslo. Ve skutečnosti si polepší sice každý penzista - a nemělo by to být o méně než 371 korun. Ti šťastnější si ale připočítají víc než tisíc korun.

Přilepšení k penzi od ledna příštího roku se odvíjí od toho, kolik důchodce pobírá. Pokud to je méně než 13 426 korun, což je průměrný důchod, dostane méně než všude zmiňovaných 900 korun. Vyplývá to z návrhu vládního nařízení. Podle zákonných pravidel by penze měly vzrůst o 5,5 procenta, což by v průměru vycházelo na 749 korun. Novela Babišovy vlády je ale zvedla víc, a to o průměrných 900 korun. Penze se ale skládají ze dvou částí - ta pevná se má příští rok zvednout o 220 korun a ta procentní, závislá na odpracovaných letech a výši výdělku, pak o 5,2 procenta. Podívejte se tedy, o kolik si kdo polepší.

Není tedy divu, že se český senior poohlíží, jak se na stáří lépe zabezpečit. Stejně jako v Německu, Francii či jinde v západní Evropě, mají čeští senioři možnosti využít zpětné hypotéky - renty z nemovitosti a výrazně tak zvýšit svojí životní úroveň. Bezpečná forma zpětné hypotéky, která je zajištěna věcným břemenem doživotního užívání,je nabízena investiční společností s 16 letou tradicí na trhu - VÍCE ZDE.

Zdroj: ahaonline