RENTA BONUS

Všichni naši pražští klienti získávají nově od roku 2019 RENTA BONUS v podobě zajišťování služby SOS přívěsku - pomoci v nebezpečí. Vedle zřízení věcného břemene a poskytování důchodové renty jde tak o další závazek, který naši klienti vítají jako podporu pro případ možných krizových situací.  

Co je SOS přívěsek?

Jedná se o bezpečnostní prvek, který pomáhá lidem v nebezpečí. Když není čas přivolat pomoc mobilním telefonem, stačí zmáčknout SOS nouzové tlačítko, čímž zalarmujete operátory poskytovatele služby. Tuto službu bezplatně využíváte po dobu jejího poskytování Vy jako další plnění závazku z naší strany. Náklady spojené s SOS přívěskem hradíme po celou dobu jejího využívání my. SOS tlačítko pomáhá seniorům při zdravotních komplikacích či v jiných případech ohrožení života např. přepadení nebo může sloužit jako osobní strážce před nástrahami, které číhají za prahem jejich bytů a domů. Díky zpětné hypotéce (rentě z nemovitosti) SOS tlačítku dokážete zajistit pomoc sobě nebo svým blízkým. 

Jak vypadá SOS přívěšek?

SOS tlačítko je možné získat ve formě náramku nebo přívěsku, v různých barevných variacích.
Varianta náramku
Varianta náramku
Varianta přívěsku na klíčích
Varianta přívěsku na klíčích
Nosit je možné přívěsek na krku - bonus ke zpětné hypotéce
Nosit je možné přívěsek na krku - bonus ke zpětné hypotéce
Dobře padne do dlaně
Dobře padne do dlaně
Dostupný v různých barvách
Dostupný v různých barvách
Snadné dobíjení
Snadné dobíjení

Jak a kde si SOS tlačítko vyzkouším a vyberu?

V dostatečném předstihu před uzavřením smlouvy o rentě z nemovitosti společně navštívíme dodavatele, kde si budete moci všechny dostupné varianty SOS tlačítka vyzkoušet a vybrat si nejvhodnější řešení. Budou Vám také zodpovězeny všechny otázky spojené s fungováním a možnostmi zařízení. Se společností, jež danou službu poskytuje, zůstanete již nadále ve spojení a  v případě zájmu budete moci jakékoliv další technické dotazy směřovat přímo na poskytovatele. Uživatelem služby je tedy vždy náš klient a využívá ji zcela zdarma. Veškeré finanční závazky spojené s provozem zařízení hradí na základě smluvního vztahu s poskytovatelem služby naše společnost KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o.