RENTA BONUS

Všichni naši klienti získávají nově od roku 2019 RENTA BONUS v podobě zajišťování služby SOS přívěsku - pomoci v nebezpečí. Vedle zřízení věcného břemene a poskytování důchodové renty jde tak o další závazek, který naši klienti vítají jako podporu pro případ možných krizových situací.  

Co je SOS přívěsek?

Jedná se o bezpečnostní prvek, který pomáhá lidem v nebezpečí. Když není čas přivolat pomoc mobilním telefonem, stačí zmáčknout SOS nouzové tlačítko, čímž zalarmujete operátory poskytovatele služby. Tuto službu bezplatně využíváte po dobu jejího poskytování Vy jako další plnění závazku z naší strany. Náklady spojené s SOS přívěskem hradíme po celou dobu jejího využívání my. SOS tlačítko pomáhá seniorům při zdravotních komplikacích či v jiných případech ohrožení života např. přepadení nebo může sloužit jako osobní strážce před nástrahami, které číhají za prahem jejich bytů a domů. Díky zpětné hypotéce (rentě z nemovitosti) SOS tlačítku dokážete zajistit pomoc sobě nebo svým blízkým. 

Jak vypadá SOS přívěšek?

SOS tlačítko je možné získat ve formě náramku nebo přívěsku, v různých barevných variacích.
Varianta náramku
Varianta náramku
Varianta přívěsku na klíčích
Varianta přívěsku na klíčích
Nosit je možné přívěsek na krku
Nosit je možné přívěsek na krku
Dobře padne do dlaně
Dobře padne do dlaně
Dostupný v různých barvách
Dostupný v různých barvách
Snadné dobíjení
Snadné dobíjení

Jak a kde si SOS tlačítko vyzkouším a vyberu?

V dostatečném předstihu před uzavřením smlouvy o rentě z nemovitosti společně navštívíme dodavatele, kde si budete moci všechny dostupné varianty SOS tlačítka vyzkoušet a vybrat si nejvhodnější řešení. Budou Vám také zodpovězeny všechny otázky spojené s fungováním a možnostmi zařízení. Se společností, jež danou službu poskytuje, zůstanete již nadále ve spojení a  v případě zájmu budete moci jakékoliv další technické dotazy směřovat přímo na poskytovatele. Uživatelem služby je tedy vždy náš klient a využívá ji zcela zdarma. Veškeré finanční závazky spojené s provozem zařízení hradí na základě smluvního vztahu s poskytovatelem služby naše společnost KRÁLOVSKÁ REALITNÍ, spol. s r.o.